Toimitusaika 1-4 päivää. Yli 150 euron ostoksille ilmainen toimitus!

Jälleenmyyjät

Desantran tuotteita voit hankkia myös seuraavilta jälleenmyyjiltä:

Muotitavaratalo Ratsula Pori                www.ratsula.fi

Moda Lohja                                 www.modalohja.fi/ 

Moda Kuopio                                    www.modakuopio.fi

Moda Pajakka Kajaani
www.pajakka.fi

Moda Pajakka Sotkamo
www.pajakka.fi  

Moda Pajakka Suomussalmi
www.pajakka.fi

Moda Pajakka Kuhmo
www.pajakka.fi

Riveri Rauma                                     www.kauppahuoneriveri.fi

Koti-Vakka Rauma                                    www.koti-vakka.fi  

Sunkoru Oulu & Kempele                          www.sunkoru.fi

Lahja- ja sisustusliike Kolme Sisarta Nurmes  www.kolmesisarta.net/

The Finland Shop www.thefinlandshop.fi/collections/desantra

Raatin Kello  Kajaani                 www.raatinkello.fi                          

Kuutamo Shop  Suomussalmi                      www.kuutamokeikat.fi/kuutamo-shop  

Taito Shop Joensuu           www.taitopohjoiskarjala.fi/shop/shop.html

Taito Shop Jyväskylä www.taitoshop.fi/myymalat/jyvaskyla/

Taito Shop Loftet Vaasa                     www.loftet.fi/    

Hossan Luontokeskus  Suomussalmi   www.hossa.fi