Toimitusaika 1-4 päivää!

Jälleenmyyjät

Desantran tuotteita voit hankkia myös seuraavilta jälleenmyyjiltä:

Moda Lohja                               https://modalohja.fi/ 

Moda Pajakka Kajaani
www.pajakka.fi

Moda Pajakka Sotkamo
www.pajakka.fi  

Moda Pajakka Suomussalmi
www.pajakka.fi

Moda Pajakka Kuhmo
www.pajakka.fi

Taito Shop Joensuu           https://www.taitopohjoiskarjala.fi/shop/shop.html

Taito Shop Jyväskylä www.taitoshop.fi/myymalat/jyvaskyla/

Taito Shop Loftet Vaasa      http://www.loftet.fi/                       

 

Lahja- ja sisustusliike Kolme Sisarta Nurmes    https://www.kolmesisarta.net/

The Finland Shop https://thefinlandshop.fi/collections/desantra

Dama Design Turku                           www.damadesign.fi

Raatin Kello  Kajaani                 www.raatinkello.fi                                                  

Kuutamo Shop  Suomussalmi                      www.kuutamokeikat.fi/kuutamo-shop  

Suttisen tila Laitikkala                    www.suttinen.fi